عنوان سال

پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

 

  باسلام وصلوات برخاتم انبیا ءمحمد مصطفی پیامبرخدا(ص) و خاندان پاک و مطهرشوبا عرض سلام و ادب به صنعتگران ، کارآفرینان و سرمایه گذاران عرصه کار و تلاش و کوششو تولید .

 

بهره گیری از موقعیت ویژه استان به لحاظهمجواری با کشورهای پاکستان و افغانستان و دسترسی به آبهای آزاد بین المللی تسهیلاتو امکانات زیر بنائی منطقه آزاد تجاری وصنعتی چابهار،منابع دریائی و تسهیلات ایجادصنایعتبدیلی خرما،بهره برداری از معادن فلزی و کانی های غیرفلزی استان و ایجاد 28 شهرک وناحیه  صنعتی مصوب با امکانات زیر بنایی مناسبدرسرتاسر استان از جمله قابلتهای قابل گسترش در بخش صنعت و معدن سیستان و بلو چستانبه شمار می رود.

 

این شرکت افتخار دارد تا در سایه توجهاتخداوند و با تلاش خستگی ناپذیر فرزندان این مرز و بوم، با فراهم نمودن امکانات زیربنائیدر شهرکهاو نواحی  صنعتی استان پذیرای حضورشما سرمایه گذاران ،کار آفرینان و صنعتگران باشد.

دست شما را به گرمی می فشاریم و امیدواریمخدمتگزار خوبی برای شما باشیم.دراین راستا شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلو چستان آمادگیکامل جهت ارائه اطلاعات مورد نیاز صنعتگران به صاحبان صنایع و کار آفرینان و سرمایهگذاران محترم را داشته و مفتخر خواهد بود تا با پاسخگوئی و اطلاع رسانی مناسب گامیدر جهت اعتلای صنعت استان بردارد.

 

با آرزوی موفقیت و سربلندی ایران اسلامیدر تمامی عرصه ها

 

                                                                                   

                                                                        رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل