عنوان سال

جزئیات خبر یا اطلاعیه

تعداد بازدید: 2525 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: sbiec
نیمروز سیستان و بلوچستان به سوی صنعتی شدن گام بر می دارد
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: تمهیدات لازم جهت صنعتی شدن نیمروز انجام شده است.

"حسینعلی سارانی " در حاشیه نشست با فرماندار نیمروز اظهار داشت: در این راستا ناحیه صنعتی نیمروز با امکانات زیر بنایی مناسب ایجاد شده است.

وی خاطر نشان کرد: شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان آمادگی دارد با دریافت حداقل نقدی و ارایه حداکثری در خصوص تقسیط زمین با کار آفرینان و سرمایه گذاران عقد قرار داد کند.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان یادآور شد: عملیات اجرایی ناحیه صنعتی نیمروز در سال 89 آغاز شده و گستره این ناحیه صنعتی 44 هکتار است.

سارانی تاکید کرد: تاکنون 7 قرار داد با سرمایه گذاران و کار آفرینان در این ناحیه صنعتی منعقد که 2 هکتار از اراضی این ناحیه صنعتی نیز به آنان واگذار شده است.

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون 1 واحد تولیدی با اشتغال 8 نفر و سرمایه گذاری 20 میلیارد ریال نیز دراین ناحیه بهره برداری شده است.

فرماندار نیمروز گفت: با بررسی های صورت گرفته قوانین و مقررات شرکت شهرک های صنعتی استان و سایر حوزه ها برای سرمایه گذاری در استان بسیار تسهیل شده است.

ثریا یادآور شد: چنانچه سرمایه گذاری با توجه به ظرفیت های منطقه نیمروز قصد کارآفرینی و سرمایه گذاری در این منطقه  را داشته باشد اربیشترین حمایت ها و همکاری ها از سوی فرمانداری این منطقه برخوردار می شود.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

عناوین سایت