عنوان سال

جزئیات خبر یا اطلاعیه

تعداد بازدید: 2517 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: sbiec
شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان امتیاز 100 را در فرآیند ارزیابی و داوری عملکرد از سوی ستاد اقامه نماز کسب کرد
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان امتیاز 100 را در فرآیند ارزیابی و داوری عملکرد از سوی ستاد اقامه نماز کسب کرد.

"حسینعلی سارانی"اظهار داشت:این شرکت باکسب این امتیاز ازسوی ستاد اقامه نماز شایسته تقدیر ویژه شناخته شد.

وی افزود: معیارهای اصلی کسب این امتیاز  توافقنامه برنامه سال 95 با ستاد اقامه نماز و تکالیف و وظایف قانونی و حاکمیتی عمومی بوده که 800 امتیاز داشته و این شرکت توانسته است برای اولین سال امتیاز مذکور را به صورت کامل کسب کند و در ارزیابی نمره موفقیت این شرکت 100 درصد کامل شود.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: تدوین برنامه های بومی با استفاده از ظرفیت های خاص استان، شناسایی و الویت بندی نیاز های مخاطبین دستگاه، تعامل مطلوب و موثر دستگاه با ستاد اقامه نماز استان، استفاده از ظرفیت ماده 4 ضوابط اجرایی قانون بودجه کل کشور در سال 95 از مهمترین نقاط قوت در بخش تحقق تکالیف و ماموریت های عمومی این شرکت به شمار می رود.

سارانی یادآور شد: عدم تداخل برنامه جلسات، همایش ها و سایر برنامه های شرکت با وقت فضیلت نماز ازدیگر موارد با اهمیت برای کسب این موفقیت بزرگ است.

وی بیان کرد: تهیه و توزیع محصولات فرهنگی با موضوع نماز در بین کارکنان و خانواده آنان، برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان، تجلیل و تقدیر از خادمان و فعالان اقامه نماز دستگاه، تشکیل به موقع شورای اقامه نماز دستگاه و برگزاری جلسات منظم و به روز رسانی مستمر بانک اطلاعات جامع نماز دستگاه نیز بخشی از برنامه های توافق نامه سال 95 به شمار می رود که به صورت 100 درصد انجام و سبب شد در این بخش نیز این شرکت امتیاز کامل را کسب کند.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

عناوین سایت